top of page

We are creating exceptional WEB3 & GENZ Campaigns.

Trusted by Global Brands

crypto.com logo11.png
1280px-TikTok_logo.svg.png
png-clipart-logo-hasbro-toy-brand-nasdaq-has-produce-101-blue-text.png
United_International_Pictures_logo.svg.png
Papara_Logo.png
fexobit.png
Logo_xx-network_color.png

Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu, onu oluşturmaktır.

Alan Kay, Bilgisayar Bilimcisi

Neler Yapıyoruz?

WEB3 Marketing
Hedef kitlenize özel kampanyalar kurguluyoruz. İş geliştirmesini, medya planını, iş birliklerini ve 360 derece stratejisini hedef metriklere göre belirleyip genç ve dinamik takımımızla hayata geçiriyoruz.

Yetenek Kazanımı
Yüz yüze ve online etkinliklerin gücüne inanıyoruz. Gençliği ve markaları anlamlı mekanlarda ilham verici konseptlerde buluşturan etkinlikleri araştırıyoruz, kurguluyoruz ve uyguluyoruz. Bizim için etkinlik tek seferlik bir etki değil uzun vadeli bir kampanya süreci demek oluyor.
 
Tiktok Live Partner
Markanızın topluluğunu ve personasını araştırıyoruz, topluluğu kurguluyoruz ve inşa ediyoruz. Topluluğun uzun vadeli olması için kampanyalar, etkinlikler ve partnerlikler ile destekliyoruz.

Z Kuşağı Danışmanlığı
Z kuşağını anlamanıza yardımcı olacak odak grupları oluşturuyoruz. Merak ettiğiniz konularda pazar araştırması yapıp raporlar sunuyoruz.

Yenilik yapacaksanız, yanlış anlaşılmaya hazır
olmanız gerektiğine inanıyorum.

Jeff Bezos, Amazon.com Kurucusu

Geçmiş Kampanyalarımız


Crypto.com global kripto para borsası için 30 günlük, kampüs ve dijital marketing kampanyasıyla birlikte 200.000 gence ulaştık ve kampanyanın finali olarak 1000 kişilik partiyi Kastel İstanbul'da 360 derece organize ettik. Bu sayede crypto.com 1000+ KYC yapmış yeni kullanıcıya ulaştı ve marka bilinirliğini arttırdı.

21-DSCF0029.jpg
144-DSCF0239.jpg
129-DSCF0201.jpg

Dünya'nın ilk 30 kripto para projesinden biri olan NEAR protocol ile uzun dönemli bir partnerliğe imza attık. Kampüslerde öğrenci kulüpleri ile iş birliği yaparak NEAR ekosistemini, geliştirici imkanlarını ve avantajları anlatan etkinlikler düzenliyoruz. NEAR'ın Türkiye'de tanınması ve kendini anlatmasına destek sağlayan hizmetler sunuyoruz.

GHF6FLdW8AA3fyW.jpg

Transformers:Rise Of The Beasts 2023 yapımı film için Hasbro & UIP şirketlerine Z kuşağına ulaşacak bir gala gösterimi ve sonrasında parti organizasyonu yaptık. Aynı zamanda UIP için Tiktok kampanyası düzenledik ve farklı genç hesaplardan kendi oluşturduğumuz videoları paylaştık. 

WhatsApp Image 2023-09-20 at 15.23.57.jpeg
WhatsApp Image 2023-09-20 at 15.23.29.jpeg
email (1).png

Subscribe to our newsletter to receive all updates and news about Agenzy

Thanks For Subscribing!

bottom of page